Vardas: Marija

Vardo reikšmė:

„atkaklioji“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.06
07.16
09.08
09.12

Papildoma informacija:

Marijos yra kuklios, jautrios, kantrios, mėgstančios ypatingą švarą ir tvarką. Jos turi diktatoriškų bruožų; muzikalios. Puikiai susitvarko savo gyvenimą, viskas joms sekasi. Ištekėjusios būna atsidavusios ir ištikimos žmonos, puikios vaikų auklėtojos. Pasižymi gera sveikata ir sulaukia žilos senatvės. Kai kurios Marijos veikia neapgalvotai ir todėl gyvenime patiria daug problemų, pakliūva į aferistų pinkles, paskui labai sielojasi. Marijos labai mėgsta muziką, dailę, aktorinį meną. Greitai visu kuo susižavi ir taip pat greitai atlėgsta. Dažnai parodo nepasitikėjimą, įtarumą ir pavydą. Nemoka kitiems suteikti meilės. Jos dažnai nepatenkintos savo gyvenimu ir nuolat ieško naujovių, prie kurių taip ir nepripranta. Išlaidžios. Daug keliauja. Studijuoja gamtos mokslus. Domisi ezoterika. Daugelis turi ekstrasensorinių savybių.

Panašūs vardai:
Maratas, Marcė, Marcelė, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcijona, Marcijonas, Marčius


Pavardė: Odegov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Odebrecht, Odenbergienė, Odencovienė

Daugiau narių turinčių vardą Marija

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Marija Odegov" morzės abėcėle

--
M
·-
A
·-·
R
··
I
·---
J
·-
A
---
O
-··
D
·
E
--·
G
---
O
···-
V
M
A
R
I
J
A
O
D
E
G
O
V
M
A
R
I
J
A
O
D
E
G
O
V

Visos paieškos