Vardas: Marija

Vardo reikšmė:

„atkaklioji“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.06
07.16
09.08
09.12

Papildoma informacija:

Marijos yra kuklios, jautrios, kantrios, mėgstančios ypatingą švarą ir tvarką. Jos turi diktatoriškų bruožų; muzikalios. Puikiai susitvarko savo gyvenimą, viskas joms sekasi. Ištekėjusios būna atsidavusios ir ištikimos žmonos, puikios vaikų auklėtojos. Pasižymi gera sveikata ir sulaukia žilos senatvės. Kai kurios Marijos veikia neapgalvotai ir todėl gyvenime patiria daug problemų, pakliūva į aferistų pinkles, paskui labai sielojasi. Marijos labai mėgsta muziką, dailę, aktorinį meną. Greitai visu kuo susižavi ir taip pat greitai atlėgsta. Dažnai parodo nepasitikėjimą, įtarumą ir pavydą. Nemoka kitiems suteikti meilės. Jos dažnai nepatenkintos savo gyvenimu ir nuolat ieško naujovių, prie kurių taip ir nepripranta. Išlaidžios. Daug keliauja. Studijuoja gamtos mokslus. Domisi ezoterika. Daugelis turi ekstrasensorinių savybių.

Panašūs vardai:
Maratas, Marcė, Marcelė, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcijona, Marcijonas, Marčius


Pavardė: Pavlovski

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Pavlovskis, Pavlovskienė, Pavlovskytė, Pavlovas, Pavlova, Pavlovaite, Pavlovskaja, Pavlovič, Pavlovska, Pavlovičienė

Daugiau narių turinčių vardą Marija

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Marija Pavlovski" morzės abėcėle

--
M
·-
A
·-·
R
··
I
·---
J
·-
A
·--·
P
·-
A
···-
V
·-··
L
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
M
A
R
I
J
A
P
A
V
L
O
V
S
K
I
M
A
R
I
J
A
P
A
V
L
O
V
S
K
I

Visos paieškos