Vardas: Marija

Vardo reikšmė:

„atkaklioji“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.06
07.16
09.08
09.12

Papildoma informacija:

Marijos yra kuklios, jautrios, kantrios, mėgstančios ypatingą švarą ir tvarką. Jos turi diktatoriškų bruožų; muzikalios. Puikiai susitvarko savo gyvenimą, viskas joms sekasi. Ištekėjusios būna atsidavusios ir ištikimos žmonos, puikios vaikų auklėtojos. Pasižymi gera sveikata ir sulaukia žilos senatvės. Kai kurios Marijos veikia neapgalvotai ir todėl gyvenime patiria daug problemų, pakliūva į aferistų pinkles, paskui labai sielojasi. Marijos labai mėgsta muziką, dailę, aktorinį meną. Greitai visu kuo susižavi ir taip pat greitai atlėgsta. Dažnai parodo nepasitikėjimą, įtarumą ir pavydą. Nemoka kitiems suteikti meilės. Jos dažnai nepatenkintos savo gyvenimu ir nuolat ieško naujovių, prie kurių taip ir nepripranta. Išlaidžios. Daug keliauja. Studijuoja gamtos mokslus. Domisi ezoterika. Daugelis turi ekstrasensorinių savybių.

Panašūs vardai:
Maratas, Marcė, Marcelė, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcijona, Marcijonas, Marčius


Pavardė: Zviozdkina

Zviozdkina – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Zviozdkinas.

Daugiau narių turinčių vardą Marija

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Marija Zviozdkina" morzės abėcėle

--
M
·-
A
·-·
R
··
I
·---
J
·-
A
--··
Z
···-
V
··
I
---
O
--··
Z
-··
D
-·-
K
··
I
N
·-
A
M
A
R
I
J
A
Z
V
I
O
Z
D
K
I
N
A
M
A
R
I
J
A
Z
V
I
O
Z
D
K
I
N
A

Visos paieškos