Vardas: Marta

Vardo reikšmė:

martha „valdovė, viešpatė“

Vardo kilmė:

aramėjų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.29

Papildoma informacija:

Martos pasireiškia aiškiai išreikštu individualumu ir gracingumu. Jos labai meilios ir žavingos. Žinoma, jos turi kai kurių trūkumų, kaip ir dauguma žmonių. Iš pirmo žvilgsnio jos atrodo idealios numylėtinės, kokių trokšta kiekvienas vyras. Martos gali būti labai stiprios savo vidumi ir tuo pačiu pasirodyti neapsaugotos. Jos atrodo kaip nežemiškos būtybės, sunkiai įsikūrusios triukšmingame gyvenime. Neapsaugotumas, nepatirtas švelnumas – štai savybės, kurias mėgsta demonstruoti aplinkiniams. Martos nenuspėjamos. Jos nemėgsta atsakinėti į klausimus “taip” arba “ne”, verčiau pasirenka žodį “galbūt”. Kartais jos išsisukinėja be jokios priežasties. Martas sunku suprasti ar aprašyti. Jos tiesiog kiaurai mato žmones, su kuriais bendrauja. Niekada nepraranda kantrybės, apdovanotos retu žmonių supratimu, būna jų paslapčių saugotojos.

Panašūs vardai:
Martas, Martė, Martina, Martinas, Martinijonas, Martis, Martyna, Martynas, Martys, Martinkaitis


Pavardė: Speičytė

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Speičys, Speičienė

Daugiau narių turinčių vardą Marta

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Marta Speičytė" morzės abėcėle

--
M
·-
A
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
·--·
P
·
E
··
I
-·-·
C
-·--
Y
-
T
·
E
M
A
R
T
A
S
P
E
I
C
Y
T
E
M
A
R
T
A
S
P
E
I
C
Y
T
E

Visos paieškos