Vardas: Martyna

Vardo reikšmė:

Marsas, karo dievas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.30

Papildoma informacija:

Martynos gali būti labai stiprios savo vidumi ir tuo pačiu pasirodyti neapsaugotos. Jos atrodo kaip nežemiškos būtybės, sunkiai įsikūrusios triukšmingame gyvenime. Neapsaugotumas, nepatirtas švelnumas – štai savybės, kurias mėgsta demonstruoti aplinkiniams. Martynos nenuspėjamos. Jos nemėgsta atsakinėti į klausimus “taip” arba “ne”, verčiau pasirenka žodį “galbūt”. Kartais jos išsisukinėja be jokios priežasties. Martynas sunku suprasti ar aprašyti. Jos tiesiog kiaurai mato žmones, su kuriais bendrauja. Niekada nepraranda kantrybės, apdovanotos retu žmonių supratimu, būna jų paslapčių saugotojos.

Panašūs vardai:
Marta, Martas, Martė, Martina, Martinas, Martinijonas, Martis, Martynas, Martys, Martinkaitis


Pavardė: Drukteinaitė

Drukteinaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Drukteinas.

Daugiau narių turinčių vardą Martyna

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Martyna Drukteinaitė" morzės abėcėle

--
M
·-
A
·-·
R
-
T
-·--
Y
N
·-
A
-··
D
·-·
R
··-
U
-·-
K
-
T
·
E
··
I
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
M
A
R
T
Y
N
A
D
R
U
K
T
E
I
N
A
I
T
E
M
A
R
T
Y
N
A
D
R
U
K
T
E
I
N
A
I
T
E

Visos paieškos