Vardas: Martyna

Vardo reikšmė:

Marsas, karo dievas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.30

Papildoma informacija:

Martynos gali būti labai stiprios savo vidumi ir tuo pačiu pasirodyti neapsaugotos. Jos atrodo kaip nežemiškos būtybės, sunkiai įsikūrusios triukšmingame gyvenime. Neapsaugotumas, nepatirtas švelnumas – štai savybės, kurias mėgsta demonstruoti aplinkiniams. Martynos nenuspėjamos. Jos nemėgsta atsakinėti į klausimus “taip” arba “ne”, verčiau pasirenka žodį “galbūt”. Kartais jos išsisukinėja be jokios priežasties. Martynas sunku suprasti ar aprašyti. Jos tiesiog kiaurai mato žmones, su kuriais bendrauja. Niekada nepraranda kantrybės, apdovanotos retu žmonių supratimu, būna jų paslapčių saugotojos.

Panašūs vardai:
Marta, Martas, Martė, Martina, Martinas, Martinijonas, Martis, Martynas, Martys, Martinkaitis


Pavardė: Uscilienė

Uscilienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Uscilis.

Daugiau narių turinčių vardą Martyna

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Martyna Uscilienė" morzės abėcėle

--
M
·-
A
·-·
R
-
T
-·--
Y
N
·-
A
··-
U
···
S
-·-·
C
··
I
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
M
A
R
T
Y
N
A
U
S
C
I
L
I
E
N
E
M
A
R
T
Y
N
A
U
S
C
I
L
I
E
N
E

Visos paieškos