Vardas: Mąstvilė

Vardo reikšmė:

mąst- (mąstyti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Panašūs vardai:
Mąstvilas


Pavardė: Kuodis

Moteriška pavardės forma: Kuodienė (ištekėjusi) ir Kuodytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Jonas Kuodis (1903–1983) – Lietuvos statybos inžinierius, vienas gelžbetonio tyrimų Lietuvoje pradininkų, technikos mokslų daktaras;
  • Kęstutis Kuodis (g. 1950) – Lietuvos ir Pakruojo rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas;
  • Raimondas Kuodis (g. 1971) – Lietuvos ekonomistas, bankininkystės ir finansų specialistas, socialinių mokslų daktaras, makroekonominės politikos ir viešosios ekonomikos ekspertas;

Panašios pavardės:
Kuodys, Kuodytė, Kuodienė, Kuode, Kuosienė, Kuokštys, Kuokalas, Kuoras, Kuolienė, Kuokštienė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Mąstvilė Kuodis" morzės abėcėle

--
M
·-
A
···
S
-
T
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
-·-
K
··-
U
---
O
-··
D
··
I
···
S
M
A
S
T
V
I
L
E
K
U
O
D
I
S
M
A
S
T
V
I
L
E
K
U
O
D
I
S

Visos paieškos