Vardas: Matilda

Vardo reikšmė:

macht „galia“ + hiltja „kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.14
11.19

Papildoma informacija:

Matildos aiškiai mąsto, yra tvirtos ir ryžtingos siekdamos įgyvendinti savo planus. Polinkį romantizmui ir idealizmui jos puikiai derina su darbštumu ir pragmatizmu. Jos išties panašios į idealą. Tačiau gali pulti į kraštutinumus. Jos jas išdavusiems žmonėms gali būti negailestingos ir žiaurios, nors anksčiau jų atžvilgiu buvo meilios ir atsidavusios. Matildos mėgsta permainas, keliones, naujus draugus, naujus darbus, gyvenamosios vietos pakeitimus. Matildoms patartina vengti skubių sprendimų, impulsyvių veiksmų; geriau viską apgalvoti ir tik „septynis kartus atmatavus”, nukirpti. Dvasinė ramybė turėtų ateiti per ramybę ir namų židinį.

Panašūs vardai:
Matidiljana


Pavardė: Meliešienė

Meliešienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Meliešius.

Panašios pavardės:
Meliešius

Daugiau narių turinčių vardą Matilda

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Matilda Meliešienė" morzės abėcėle

--
M
·-
A
-
T
··
I
·-··
L
-··
D
·-
A
--
M
·
E
·-··
L
··
I
·
E
···
S
··
I
·
E
N
·
E
M
A
T
I
L
D
A
M
E
L
I
E
S
I
E
N
E
M
A
T
I
L
D
A
M
E
L
I
E
S
I
E
N
E

Visos paieškos