Vardas: Mauras

Vardo reikšmė:

lot. maurus „tamsiaodis“;

graik. mauroo „tamsinti“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.03

Papildoma informacija:

Šių vardų turėtojams labai gerai sekasi turtiniuose reikaluose ir jie triumfuoja investavę į labai brangius projektus. Jie stichiški ir plačių užmojų žmonės, kurių veiksmus sunku numatyti. Tai visų darbų meistrai! Jie fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės.

Panašūs vardai:
Mauricijus, Maura, Maugožata


Pavardė: Čyvas

Informacija ruošiama...

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Mauras Čyvas" morzės abėcėle

--
M
·-
A
··-
U
·-·
R
·-
A
···
S
-·-·
C
-·--
Y
···-
V
·-
A
···
S
M
A
U
R
A
S
C
Y
V
A
S
M
A
U
R
A
S
C
Y
V
A
S

Visos paieškos