Vardas: Mažvilas

Vardo reikšmė:

maž- (mažas, mažai) + vil- (viltis) – „mažai besiviliantis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.17

Papildoma informacija:

Išminties siekimas, dvasiniai ieškojimai bus pastovūs Jūsų palydovai. Šio vardo savininkai skatina vidinio žavesio ir charizmos atsiskleidimą, tačiau tuo pat metu jie skatina ir stiprų užsispyrimą, norą dominuoti ir valdyti. Abejonės, dvejonės, nepasitikėjimas kitų sprendimais ir išankstinės nuomonės susidarymas gali būti vardo nešiotojo bruožas.

Panašūs vardai:
Mažvilė


Pavardė: Gedvidz

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Gedvila, Gedvilaitė, Gedvilienė, Gedvile, Gedvilsite, Gedvainienė, Gedvainis, Gedvilis

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Mažvilas Gedvidz" morzės abėcėle

--
M
·-
A
--··
Z
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
--·
G
·
E
-··
D
···-
V
··
I
-··
D
--··
Z
M
A
Z
V
I
L
A
S
G
E
D
V
I
D
Z
M
A
Z
V
I
L
A
S
G
E
D
V
I
D
Z

Visos paieškos