Vardas: Mažvilas

Vardo reikšmė:

maž- (mažas, mažai) + vil- (viltis) – „mažai besiviliantis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.17

Papildoma informacija:

Išminties siekimas, dvasiniai ieškojimai bus pastovūs Jūsų palydovai. Šio vardo savininkai skatina vidinio žavesio ir charizmos atsiskleidimą, tačiau tuo pat metu jie skatina ir stiprų užsispyrimą, norą dominuoti ir valdyti. Abejonės, dvejonės, nepasitikėjimas kitų sprendimais ir išankstinės nuomonės susidarymas gali būti vardo nešiotojo bruožas.

Panašūs vardai:
Mažvilė


Pavardė: Jašin

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Jašinaitė, Jašiškytė, Jašinskienė, Jašinas, Jašinskas, Jašinauskienė, Jašinauskas, Jašinskaitė, Jašinskis, Jašina

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Mažvilas Jašin" morzės abėcėle

--
M
·-
A
--··
Z
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
·---
J
·-
A
···
S
··
I
N
M
A
Z
V
I
L
A
S
J
A
S
I
N
M
A
Z
V
I
L
A
S
J
A
S
I
N

Visos paieškos