Vardas: Medardas

Vardo reikšmė:

macht „galia“ + hart „stiprus, tvirtas“ – „stiprios galios“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.08

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Labai mylite gyvenimą ir paprastai save aukojate kitų labui. Jums sekasi, nes sapnuojate nuostabius sapnus, iš kurių kartais galite pasisemti naujų idėjų. Stengiatės suprasti slaptą sapnų esmę, gilinatės į ezoterikos paslaptis. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs - puikūs politiniai strategai, karščiausių ir uždegančių kalbų autoriai, naujų idėjų generatoriai.

Panašūs vardai:
Medard, Medarda, Medartas


Pavardė: Girdijevskij

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Medardas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Medardas Girdijevskij" morzės abėcėle

--
M
·
E
-··
D
·-
A
·-·
R
-··
D
·-
A
···
S
--·
G
··
I
·-·
R
-··
D
··
I
·---
J
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
M
E
D
A
R
D
A
S
G
I
R
D
I
J
E
V
S
K
I
J
M
E
D
A
R
D
A
S
G
I
R
D
I
J
E
V
S
K
I
J

Visos paieškos