Vardas: Merkelis

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Melchioras: „šviesos valdovas“;

sulietuvintas prancūzų kilmės vardas, kildinamas nuo žodžio Melchioras (pranc. maillechort; pagal pranc. išradėjų Mejo (Maillot) ir Šorjė (Chorier) pavardes);

melchioras – vario ir nikelio metalų lydinys, kurio spalva sidabrinė

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.06

Papildoma informacija:

Šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuriam labai svarbūs namai. Jis, ko gero, daug laiko skirs namų puoselėjimui, palaikymui bei įrengimui. Greičiausiai šiam vyrui tiktų posakis „mano namai-mano tvirtovė”. Merkelis turėtų būti darbštaus ir labai ambicingo bei nepriklausomo žmogaus vardas. Jis gali būti smulkmeniškas, linkęs į tobulumo paieškas, tačiau sąžiningas ir vertas pasitikėjimo. Šio vardo nešiotojas gali būti ypač energingas, dominuojantis ir linkęs elgtis azartiškai. Nepaisant to, finansinis saugumas visada bus vienas iš jo gyvenimo prioritetų.


Pavardė: Šulikovski

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Šulikovskaja

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Merkelis Šulikovski" morzės abėcėle

--
M
·
E
·-·
R
-·-
K
·
E
·-··
L
··
I
···
S
···
S
··-
U
·-··
L
··
I
-·-
K
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
M
E
R
K
E
L
I
S
S
U
L
I
K
O
V
S
K
I
M
E
R
K
E
L
I
S
S
U
L
I
K
O
V
S
K
I

Visos paieškos