Vardas: Merkelis

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Melchioras: „šviesos valdovas“;

sulietuvintas prancūzų kilmės vardas, kildinamas nuo žodžio Melchioras (pranc. maillechort; pagal pranc. išradėjų Mejo (Maillot) ir Šorjė (Chorier) pavardes);

melchioras – vario ir nikelio metalų lydinys, kurio spalva sidabrinė

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.06

Papildoma informacija:

Šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuriam labai svarbūs namai. Jis, ko gero, daug laiko skirs namų puoselėjimui, palaikymui bei įrengimui. Greičiausiai šiam vyrui tiktų posakis „mano namai-mano tvirtovė”. Merkelis turėtų būti darbštaus ir labai ambicingo bei nepriklausomo žmogaus vardas. Jis gali būti smulkmeniškas, linkęs į tobulumo paieškas, tačiau sąžiningas ir vertas pasitikėjimo. Šio vardo nešiotojas gali būti ypač energingas, dominuojantis ir linkęs elgtis azartiškai. Nepaisant to, finansinis saugumas visada bus vienas iš jo gyvenimo prioritetų.


Pavardė: Šulyk

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Šulys

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Merkelis Šulyk" morzės abėcėle

--
M
·
E
·-·
R
-·-
K
·
E
·-··
L
··
I
···
S
···
S
··-
U
·-··
L
-·--
Y
-·-
K
M
E
R
K
E
L
I
S
S
U
L
Y
K
M
E
R
K
E
L
I
S
S
U
L
Y
K

Visos paieškos