Vardas: Merkelis

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Melchioras: „šviesos valdovas“;

sulietuvintas prancūzų kilmės vardas, kildinamas nuo žodžio Melchioras (pranc. maillechort; pagal pranc. išradėjų Mejo (Maillot) ir Šorjė (Chorier) pavardes);

melchioras – vario ir nikelio metalų lydinys, kurio spalva sidabrinė

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.06

Papildoma informacija:

Šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuriam labai svarbūs namai. Jis, ko gero, daug laiko skirs namų puoselėjimui, palaikymui bei įrengimui. Greičiausiai šiam vyrui tiktų posakis „mano namai-mano tvirtovė”. Merkelis turėtų būti darbštaus ir labai ambicingo bei nepriklausomo žmogaus vardas. Jis gali būti smulkmeniškas, linkęs į tobulumo paieškas, tačiau sąžiningas ir vertas pasitikėjimo. Šio vardo nešiotojas gali būti ypač energingas, dominuojantis ir linkęs elgtis azartiškai. Nepaisant to, finansinis saugumas visada bus vienas iš jo gyvenimo prioritetų.


Pavardė: Surynin

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Suryninas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Merkelis Surynin" morzės abėcėle

--
M
·
E
·-·
R
-·-
K
·
E
·-··
L
··
I
···
S
···
S
··-
U
·-·
R
-·--
Y
N
··
I
N
M
E
R
K
E
L
I
S
S
U
R
Y
N
I
N
M
E
R
K
E
L
I
S
S
U
R
Y
N
I
N

Visos paieškos