Vardas: Mingedas

Vardo reikšmė:

min- (minėti) + ged- (gedėti „ilgėtis“) – „tas, kuris minimas, kurio ilgimasi“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.06

Papildoma informacija:

Jūs meilėje ir sekse tiesiog nenuspėjami, blaškotės nuo vieno kraštutinumo prie kito. Patys savo esme labai kuklūs, pasitikintys, bet, patyrę apgaulę, galite iškelti žmonai audringas scenas. Darbe, kaip ir visur, į pirmą vietą skiriate discipliną. Jūsų principas: geriau turėti žvirblį rankose, negu gervę danguje. Šio vardo savininkai garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas.

Panašūs vardai:
Mingedė


Pavardė: Tomkovskij

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Tomkovskis

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Mingedas Tomkovskij" morzės abėcėle

--
M
··
I
N
--·
G
·
E
-··
D
·-
A
···
S
-
T
---
O
--
M
-·-
K
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
M
I
N
G
E
D
A
S
T
O
M
K
O
V
S
K
I
J
M
I
N
G
E
D
A
S
T
O
M
K
O
V
S
K
I
J

Visos paieškos