Vardas: Mingintas

Vardo reikšmė:

min- (minėti) + gint- (ginti „užstoti“) – „minimas ir ginamas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.26

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojai nuo vaikystės svajoja apie tolimus kraštus, naujas keliones ir egzotiką. Jie norėtų viską gyvenime išbandyti nors vieną kartą. Jiems visas gyvenimas – žaidimų aikštelė.

Panašūs vardai:
Minginta, Mingintė


Pavardė: Čiuryla

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Čiurlionis, Čiurlionytė, Čiurlionio, Čiurinskas, Čiursin, Čiuras, Čiurlionienė, Čiurlienė, Čiurlys, Čiurienė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Mingintas Čiuryla" morzės abėcėle

--
M
··
I
N
--·
G
··
I
N
-
T
·-
A
···
S
-·-·
C
··
I
··-
U
·-·
R
-·--
Y
·-··
L
·-
A
M
I
N
G
I
N
T
A
S
C
I
U
R
Y
L
A
M
I
N
G
I
N
T
A
S
C
I
U
R
Y
L
A

Visos paieškos