Vardas: Mintarė

Vardo reikšmė:

min- (minėti) + tar- (tarti) – „tas, kurios vardas minimas, tariamas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Panašūs vardai:
Mintara, Mintaras, Mintas, Mintautas, Mintautė, Mintė, Mintgailas, Mintgailė, Mintija, Mintijus


Pavardė: Žukovienė

Žukovas - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Žukovienė (ištekėjusi) ir Žukovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Georgijus Žukovas (1896–1974) – Tarybų Sąjungos maršalas, kurio vadovaujama kariuomenė Antrojo pasaulinio karo metu atrėmė vokiečių puolimą bei vėliau užėmė Vokietijos sostinę Berlyną;
  • Marius Žukovas (g. 1991) – Lietuvos futbolininkas, rungtyniaujantis FBK Kaunas komandoje. Taip pat yra Lietuvos jaunimo rinktinės kandidatas;

Panašios pavardės:
Žukovič

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Mintarė Žukovienė" morzės abėcėle

--
M
··
I
N
-
T
·-
A
·-·
R
·
E
--··
Z
··-
U
-·-
K
---
O
···-
V
··
I
·
E
N
·
E
M
I
N
T
A
R
E
Z
U
K
O
V
I
E
N
E
M
I
N
T
A
R
E
Z
U
K
O
V
I
E
N
E

Visos paieškos