Vardas: Mintgailas

Vardo reikšmė:

mint- (minti, mintis) + gail- (gailas „stiprus“) – „minimas kaip stipruolis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.06

Papildoma informacija:

Šių vardų turėtojų pagrindiniai trūkumai: naivumas, nepastovumas, neambicingumas, lengvabūdiškumas, nemokėjimas užbaigti užsibrėžto tikslo, įpratimas „keisti arklius pirmoje stotelėje”. Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Bet labai meilūs su vaikais – savais ir svetimais, tačiau su pastaraisiais tai darote be perdėto sentimentalumo. Vaikai Jums – tas pats, kas ir suaugusieji, tiktai laimingi vaikai savyje sukaupia daugiau džiaugsmo, tikėjimo laiminga ateitimi. Todėl Jūs vaikus laikote tikrais savo draugais.

Panašūs vardai:
Mintgailė


Pavardė: Janiukštis

Janiukštis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Janiukštienė (ištekėjusi) ir Janiukštaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Janiukštytė, Janiukštienė

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Mintgailas Janiukštis" morzės abėcėle

--
M
··
I
N
-
T
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
·---
J
·-
A
N
··
I
··-
U
-·-
K
···
S
-
T
··
I
···
S
M
I
N
T
G
A
I
L
A
S
J
A
N
I
U
K
S
T
I
S
M
I
N
T
G
A
I
L
A
S
J
A
N
I
U
K
S
T
I
S

Visos paieškos