Vardas: Modesta

Vardo reikšmė:

modesta „kukli, padori“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.04

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos iš pažiūros atrodo abejingos viskam, tačiau tai tik elgesio maniera, po kuria slepiasi didžiuliai dvasiniai išgyvenimai. Jos emocijas slepia viduje, o tai greitai atsiliepia į jų sveikatą – virškinimo ir nervų sistemoms.

Panašūs vardai:
Modestas, Modesia, Modestina, Modest


Pavardė: Mingielaitė

Mingielaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Mingielas.

Daugiau narių turinčių vardą Modesta

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Modesta Mingielaitė" morzės abėcėle

--
M
---
O
-··
D
·
E
···
S
-
T
·-
A
--
M
··
I
N
--·
G
··
I
·
E
·-··
L
·-
A
··
I
-
T
·
E
M
O
D
E
S
T
A
M
I
N
G
I
E
L
A
I
T
E
M
O
D
E
S
T
A
M
I
N
G
I
E
L
A
I
T
E

Visos paieškos