Vardas: Modestas

Vardo reikšmė:

modestus „kuklus, padorus“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.15
10.02

Papildoma informacija:

Modestai turi teigiamų bruožų, labai judrų charakterį, neramūs, nuolat kažko ieškantys. Apskritai taktiški, jų aistros gilios, turi potraukį mokslams, dažniausiai geri lektoriai. Jie gali puikiai vesti pokalbius, turi rašytojo talentą, puikų intelektą; kūrybiškai mažiau aktyvūs. Modestai mėgsta komanduoti, keisti profesijas ir pasilinksminimų pobūdį, taip pat perstatinėti baldus kambariuose, nori dirbti kelis darbus vienu metu ir todėl pradeda blaškytis. Moka prisitaikyti, gali lengvai pamėgdžioti, tačiau tuo pačiu labai jausmingi ir užsigaunantys. Galima teigti, kad juose vyrauja dvi prieštaringos natūros, kurios pasireiškia permainingai. Labai impulsyvūs, nervingi, įsitempę, siekia nuolat pagerinti savo padėtį (tačiau ne visada supranta, kaip tai pasiekti). Geri matematikai; politikoje jie agitatoriai ir demagogai, dažniausiai – tarpininkai, tačiau kartais jiems pavyksta ir kūrimas.

Panašūs vardai:
Modesta, Modesia, Modestina, Modest


Pavardė: Tankeliun

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Tankelevičius

Daugiau narių turinčių vardą Modestas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Modestas Tankeliun" morzės abėcėle

--
M
---
O
-··
D
·
E
···
S
-
T
·-
A
···
S
-
T
·-
A
N
-·-
K
·
E
·-··
L
··
I
··-
U
N
M
O
D
E
S
T
A
S
T
A
N
K
E
L
I
U
N
M
O
D
E
S
T
A
S
T
A
N
K
E
L
I
U
N

Visos paieškos