Vardas: Monika

Vardo reikšmė:

monos „vienas, vienišas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.04
08.27

Papildoma informacija:

Monikų charakteris nepastovus; jas reikia tik „užkurti”, o sprogimas būna kaip didžiausios bombos. Jos netiki, kad reikėtų palaukti reikiamo momento puolimui: jos optimistės, nepriklausomos, turinčios neišsenkančius energijos šaltinius. Nemėgsta gyventi iš kitų malonės ir nenori būti niekam skolingos; jos laisvos ir bebaimės. Gali tapti tironėmis, ekstremistėmis, nuolat stebinančios pasaulį savo išpuoliais, o tai kartais baigiasi liūdnai. Monikos geros organizatorės ir gabios administratorės. Joms turi būti suteikta visiška veiksmų laisvė ir tada reikalai vystosi nuostabiai gerai. Monikos susiderina su panašiais į save, gal dar su tais, kas jų bijo ar kam jos brangios kaip asmenybės. Vyrai joms turi būti lygiaverčiai arba vergai.

Panašūs vardai:
Mona, Montvyda, Montvydas, Moniak, Montvydaite, Montvilaite, Montvydė, Moneveta


Pavardė: Bigienė

Bigienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bigis.

Panašios pavardės:
Bigilis

Daugiau narių turinčių vardą Monika

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Monika Bigienė" morzės abėcėle

--
M
---
O
N
··
I
-·-
K
·-
A
-···
B
··
I
--·
G
··
I
·
E
N
·
E
M
O
N
I
K
A
B
I
G
I
E
N
E
M
O
N
I
K
A
B
I
G
I
E
N
E

Visos paieškos