Vardas: Morkus

Vardo reikšmė:

sulietuvintas vardas iš Marcus, kuris yra priesaginis vedinys iš Mars: Marsas, romėnų karo dievas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.25
06.18
10.07

Papildoma informacija:

Morkai apdovanoti didžiule intuicija ir siekiu saugiai gyventi audringose šiuolaikinėse realijose. Jie jautrūs ir imlūs žmonės. Tas savybes kaip tik jie panaudoja savo šeimos gerovei, draugams ir darbo kolegoms. Jų intuicija gelbsti juos sudėtingiausiose situacijose. Morkai be sunkumo analizuoja savo pojūčius ir savijautą. Todėl jie laiku nusistato savo susirgimo diagnozę ir laiku kreipiasi į gydytoją. Jų kredo – gyventi širdžiai paliepus. Morkai mėgsta vienišumą, nes užsiima gilia savianalize. Filosofinis mąstymo būdas taip pat prisideda prie to, kad jie nuklysta į svajonių pasaulį. Morkai savo profesiją renkasi labai skrupulingai. Todėl jie geri pasaulinės rinkos analitikai, inžinieriai, finansininkai. Ne mažiau gali pasiekti ir kaip liaudies gydytojas, astrologas ar numerologas.

Panašūs vardai:
Morena, Morenas, Morgana, Morganas, Morisas, Morta


Pavardė: Židkov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Židžiūnaitė, Židonytė, Židovainytė, Židonis, Židackas, Židonienė, Židulienė

Daugiau narių turinčių vardą Morkus

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Morkus Židkov" morzės abėcėle

--
M
---
O
·-·
R
-·-
K
··-
U
···
S
--··
Z
··
I
-··
D
-·-
K
---
O
···-
V
M
O
R
K
U
S
Z
I
D
K
O
V
M
O
R
K
U
S
Z
I
D
K
O
V

Visos paieškos