Vardas: Napalys

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Napoleonas: napos „miškas, giria“ + leon „liūtas“ – „girių liūtas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.15

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Kartais tampate stambiais politikais, kurių idėjos finansų ir moralės srityse palankios plačiosioms liaudies masėms. Jūs – visuomeniniai veikėjai, pasižymite išreikštu seksualiniu patrauklumu, dėl to naudojatės publikos palankumu. Geri finansininkai, įmonių bei fabrikų vadovai, bankų valdytojai. Jūs savo rankose laikote šeimos biudžetą. Dažnai tampate gerais psichologais, seksualių problemų specialistais.

Panašūs vardai:
Napalius, Napalis, Napaleonas


Pavardė: Kimbris

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kimbaraitė, Kimbartienė, Kimbirauskienė, Kimbirauskas, Kimbaras

Daugiau narių turinčių vardą Napalys

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Napalys Kimbris" morzės abėcėle

N
·-
A
·--·
P
·-
A
·-··
L
-·--
Y
···
S
-·-
K
··
I
--
M
-···
B
·-·
R
··
I
···
S
N
A
P
A
L
Y
S
K
I
M
B
R
I
S
N
A
P
A
L
Y
S
K
I
M
B
R
I
S

Visos paieškos