Vardas: Napoleonas

Vardo reikšmė:

„neapolietis“;

napos „miškas, giria“ + leon „liūtas“ – „girių liūtas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.15

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Kartais tampate stambiais politikais, kurių idėjos finansų ir moralės srityse palankios plačiosioms liaudies masėms. Jūs – visuomeniniai veikėjai, pasižymite išreikštu seksualiniu patrauklumu, dėl to naudojatės publikos palankumu. Geri finansininkai, įmonių bei fabrikų vadovai, bankų valdytojai. Jūs savo rankose laikote šeimos biudžetą. Dažnai tampate gerais psichologais, seksualių problemų specialistais.


Pavardė: Juzefovič

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Napoleonas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Napoleonas Juzefovič" morzės abėcėle

N
·-
A
·--·
P
---
O
·-··
L
·
E
---
O
N
·-
A
···
S
·---
J
··-
U
--··
Z
·
E
··-·
F
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
N
A
P
O
L
E
O
N
A
S
J
U
Z
E
F
O
V
I
C
N
A
P
O
L
E
O
N
A
S
J
U
Z
E
F
O
V
I
C

Visos paieškos