Vardas: Naubartė

Vardo reikšmė:

nau- (naujas) + bart- (barti reikšme „kovoti“) – „naujas kovotojas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.10

Papildoma informacija:

Jūs - tai Dievo dovana, nes visus savo sugebėjimus, talentus, kuriais gamta dosniai apdovanojo, skiriate tarnavimui žmonėms, savo tėvynei, kurioje Jūs gyvenate.

Panašūs vardai:
Naubartas


Pavardė: Balnienė

Balnienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Balnis.

Panašios pavardės:
Balnis, Balniend, Balnionienė, Balnionis, Balnius, Balniuvienė, Balnionytė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Naubartė Balnienė" morzės abėcėle

N
·-
A
··-
U
-···
B
·-
A
·-·
R
-
T
·
E
-···
B
·-
A
·-··
L
N
··
I
·
E
N
·
E
N
A
U
B
A
R
T
E
B
A
L
N
I
E
N
E
N
A
U
B
A
R
T
E
B
A
L
N
I
E
N
E

Visos paieškos