Vardas: Nazaras

Vardo reikšmė:

nazar „pasišventęs dievui“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.28

Papildoma informacija:

Jūsų jausmai stipriau priimami, negu atiduodami. Labai komunikabilūs, draugiški ir nuoširdūs. Taip pat ir ryškios asmenybės. Svarbiausia jų gyvenime – draugystė ir bendradarbiavimas su žmonėmis. Socialiai orientuoti. Sugebate palaikyti bet kokio lygio santykius ilgą laiką ir dėl to jaučiate didžiulį pasitenkinimą. Šio vardo savininkų gyvenimiškoji užduotis – išmokti savąją energiją nukreipti konkretiems uždaviniams spręsti. Būtina vykdyti savus talentus ir atlikti kuo daugiau gerų darbų.

Panašūs vardai:
Nazarijus, Nazar, Nazarij


Pavardė: Kansevičius

Kansevičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kansevičienė (ištekėjusi) ir Kansevičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Nazaras Kansevičius" morzės abėcėle

N
·-
A
--··
Z
·-
A
·-·
R
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
N
···
S
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
N
A
Z
A
R
A
S
K
A
N
S
E
V
I
C
I
U
S
N
A
Z
A
R
A
S
K
A
N
S
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos