Vardas: Nina

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Antanina: antius „laimingas, -as; džiaugsmingas, -a“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.15

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Turėdamos teigiamų savybių, jos užsispyrusios, paslaptingos, geros praktikai ir gerai orientuojasi finansų klausimuose. Labai įžvalgios. Mėgsta paplepėti, turi gerą atmintį, tačiau lėtai mąsto; jeigu ką nors supranta, tai įsisavina ilgam laikui. Jos užsigalvojusios, kantrios, pastovios, patikimos, energingos, diplomatiškos ir konservatyvios. Kaip bendradarbės – patikimos, geros draugės, bebaimės, dosnios. Jas daugiau valdo jausmai negu protas.

Panašūs vardai:
Ninel, Ninelė, Ninela


Pavardė: Jakelienė

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Jakeliunas, Jakelis, Jakeliūnienė, Jakeliavičius

Daugiau narių turinčių vardą Nina

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Nina Jakelienė" morzės abėcėle

N
··
I
N
·-
A
·---
J
·-
A
-·-
K
·
E
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
N
I
N
A
J
A
K
E
L
I
E
N
E
N
I
N
A
J
A
K
E
L
I
E
N
E

Visos paieškos