Vardas: Nina

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Antanina: antius „laimingas, -as; džiaugsmingas, -a“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.15

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Turėdamos teigiamų savybių, jos užsispyrusios, paslaptingos, geros praktikai ir gerai orientuojasi finansų klausimuose. Labai įžvalgios. Mėgsta paplepėti, turi gerą atmintį, tačiau lėtai mąsto; jeigu ką nors supranta, tai įsisavina ilgam laikui. Jos užsigalvojusios, kantrios, pastovios, patikimos, energingos, diplomatiškos ir konservatyvios. Kaip bendradarbės – patikimos, geros draugės, bebaimės, dosnios. Jas daugiau valdo jausmai negu protas.

Panašūs vardai:
Ninel, Ninelė, Ninela


Pavardė: Saveiskienė

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Nina

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Nina Saveiskienė" morzės abėcėle

N
··
I
N
·-
A
···
S
·-
A
···-
V
·
E
··
I
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
N
I
N
A
S
A
V
E
I
S
K
I
E
N
E
N
I
N
A
S
A
V
E
I
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos