Vardas: Nomeda

Vardo reikšmė:

no- (nuo) + med- (medė „giria, miškas“) – „miško gyventoja“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.20

Papildoma informacija:

Jūs ambicinga ir mokate save pristatyti kitiems. Pasitikite savimi net sudėtingiausiose situacijose. Daug reikalaujate iš savęs ir aplinkinių. Mėgstate bendrauti, pasižymite draugišku būdu, esate mandagi. Jūs traukiate žmones, o jų palaikymas Jums labai svarbus. Jei jaučiate aplinkinių neprielankumą, dėl to labai jaudinatės ir sunkiai suvaldote emocijas.

Panašūs vardai:
Nomedas, Nomera


Pavardė: Cikanavičienė

Cikanavičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Cikanavičius.

Panašios pavardės:
Cikanavičius, Cikanavičiūtė

Daugiau narių turinčių vardą Nomeda

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Nomeda Cikanavičienė" morzės abėcėle

N
---
O
--
M
·
E
-··
D
·-
A
-·-·
C
··
I
-·-
K
·-
A
N
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
N
O
M
E
D
A
C
I
K
A
N
A
V
I
C
I
E
N
E
N
O
M
E
D
A
C
I
K
A
N
A
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos