Vardas: Normantė

Vardo reikšmė:

nor- (norėti) + mant- (mantus „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.25

Papildoma informacija:

Tai šaunus vardas. Jums patinka viskas, kas puiku, ir Jūs pačios nestokojate linksmo būdo. Neretai ir pačios išoriškai itin patrauklios, seksualios, retkarčiais ir išdidžios, itin daug dėmesio skiriate savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jūs pritariate laikmečiui, madoms, esate veiklios, stengiatės atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampate tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas Jums puikiai sekasi, nes turite įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Jūs parodote nemenką darbštumą, nors iš esmės linkusios kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams, malonumams.

Panašūs vardai:
Normandas, Normantas, Normaldas


Pavardė: Dell

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Delgado, Deltuva, Deltuvaite, Deltuvas, Delnevičiūtė, Deltuvienė, Deleckas, Delgedo, Deltuvaitė, Deltuvytienė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Normantė Dell" morzės abėcėle

N
---
O
·-·
R
--
M
·-
A
N
-
T
·
E
-··
D
·
E
·-··
L
·-··
L
N
O
R
M
A
N
T
E
D
E
L
L
N
O
R
M
A
N
T
E
D
E
L
L

Visos paieškos