Vardas: Novilas

Vardo reikšmė:

no- (nuo) + vil- (viltis) – „nuo vilties, besiviliantis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.20

Papildoma informacija:

Tai šaunus vardas. Jums patinka viskas, kas puiku, ir Jūs patys nestokojate linksmo būdo. Neretai ir patys išoriškai itin patrauklūs, seksualūs, retkarčiais ir išdidūs, itin daug dėmesio skiriate savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jūs pritariate laikmečiui, madoms, esate veiklūs, stengiatės atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampate tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas Jums puikiai sekasi, nes turite įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Jūs parodote nemenką darbštumą, nors iš esmės linkę kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams, malonumams

Panašūs vardai:
Novilė


Pavardė: Mazolevskis

Mazolevskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Mazolevskienė (ištekėjusi) ir Mazolevskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Mazolevski, Mazolevska, Mazolevskaja

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Novilas Mazolevskis" morzės abėcėle

N
---
O
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
--
M
·-
A
--··
Z
---
O
·-··
L
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
···
S
N
O
V
I
L
A
S
M
A
Z
O
L
E
V
S
K
I
S
N
O
V
I
L
A
S
M
A
Z
O
L
E
V
S
K
I
S

Visos paieškos