Vardas: Ofelija

Vardo reikšmė:

ophelos „nauda, pagalba“ — „padedanti, naudinga“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.13

Papildoma informacija:

Ofelijos turtus kraunasi rizikuodamos finansinėmis akcijomis ir įkyriomis avantiūromis. Netgi patyrusios pralaimėjimą, tokios moterys sugeba vėl atkurti save. Pavojaus minutėmis jų fizinės jėgos labai padidėja. Jos iš prigimties užprogramuotos lyderės. Jos nepriklausomos ir individualios, bet kokia kaina trokštančios garbės. Labai judrios, energingos, nenustygstančios vietoje, linksmos, draugiškos.


Pavardė: Kryžanovskaja

Kryžanovskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kryžanovskajaj.

Panašios pavardės:
Kryžanovskis

Daugiau narių turinčių vardą Ofelija

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Ofelija Kryžanovskaja" morzės abėcėle

---
O
··-·
F
·
E
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
-·-
K
·-·
R
-·--
Y
--··
Z
·-
A
N
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
O
F
E
L
I
J
A
K
R
Y
Z
A
N
O
V
S
K
A
J
A
O
F
E
L
I
J
A
K
R
Y
Z
A
N
O
V
S
K
A
J
A

Visos paieškos