Vardas: Ofelija

Vardo reikšmė:

ophelos „nauda, pagalba“ — „padedanti, naudinga“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.13

Papildoma informacija:

Ofelijos turtus kraunasi rizikuodamos finansinėmis akcijomis ir įkyriomis avantiūromis. Netgi patyrusios pralaimėjimą, tokios moterys sugeba vėl atkurti save. Pavojaus minutėmis jų fizinės jėgos labai padidėja. Jos iš prigimties užprogramuotos lyderės. Jos nepriklausomos ir individualios, bet kokia kaina trokštančios garbės. Labai judrios, energingos, nenustygstančios vietoje, linksmos, draugiškos.


Pavardė: Mikalčienė

Mikalčienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Mikalčius.

Panašios pavardės:
Mikalčiūtė

Daugiau narių turinčių vardą Ofelija

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Ofelija Mikalčienė" morzės abėcėle

---
O
··-·
F
·
E
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
--
M
··
I
-·-
K
·-
A
·-··
L
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
O
F
E
L
I
J
A
M
I
K
A
L
C
I
E
N
E
O
F
E
L
I
J
A
M
I
K
A
L
C
I
E
N
E

Visos paieškos