Vardas: Ofelija

Vardo reikšmė:

ophelos „nauda, pagalba“ — „padedanti, naudinga“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.13

Papildoma informacija:

Ofelijos turtus kraunasi rizikuodamos finansinėmis akcijomis ir įkyriomis avantiūromis. Netgi patyrusios pralaimėjimą, tokios moterys sugeba vėl atkurti save. Pavojaus minutėmis jų fizinės jėgos labai padidėja. Jos iš prigimties užprogramuotos lyderės. Jos nepriklausomos ir individualios, bet kokia kaina trokštančios garbės. Labai judrios, energingos, nenustygstančios vietoje, linksmos, draugiškos.


Pavardė: Ofčinskaja

Ofčinskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Ofčinskajaj.

Daugiau narių turinčių vardą Ofelija

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Ofelija Ofčinskaja" morzės abėcėle

---
O
··-·
F
·
E
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
---
O
··-·
F
-·-·
C
··
I
N
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
O
F
E
L
I
J
A
O
F
C
I
N
S
K
A
J
A
O
F
E
L
I
J
A
O
F
C
I
N
S
K
A
J
A

Visos paieškos