Vardas: Oktavija

Vardo reikšmė:

oktavus „aštuntas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.12

Papildoma informacija:

Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai Jūs tikrai geniali. Nuo gimimo Jums būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslios visur: laiko atžvilgiu, matinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja Jus. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnės už ją specialistės nerasi. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs puikios politinės strategės, karščiausių ir uždegančių kalbų autorės, naujų idėjų generatorės.

Panašūs vardai:
Oktavijus


Pavardė: Radzvilavičienė

Radzvilavičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Radzvilavičius.

Panašios pavardės:
Radzvilavičiutė, Radzvilavičius

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Oktavija Radzvilavičienė" morzės abėcėle

---
O
-·-
K
-
T
·-
A
···-
V
··
I
·---
J
·-
A
·-·
R
·-
A
-··
D
--··
Z
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
O
K
T
A
V
I
J
A
R
A
D
Z
V
I
L
A
V
I
C
I
E
N
E
O
K
T
A
V
I
J
A
R
A
D
Z
V
I
L
A
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos