Vardas: Oktavijus

Vardo reikšmė:

oktavus „aštuntas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.28

Papildoma informacija:

Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai Jūs tikrai genialus. Nuo gimimo Jums būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslus visur: laiko atžvilgiu, matinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja Jus, Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už jį specialisto nerasi. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs puikūs politiniai strategai, karščiausių ir uždegančių kalbų autoriai, naujų idėjų generatoriai.

Panašūs vardai:
Oktavija


Pavardė: Tajupovas

Tajupovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Tajupovienė (ištekėjusi) ir Tajupovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Oktavijus Tajupovas" morzės abėcėle

---
O
-·-
K
-
T
·-
A
···-
V
··
I
·---
J
··-
U
···
S
-
T
·-
A
·---
J
··-
U
·--·
P
---
O
···-
V
·-
A
···
S
O
K
T
A
V
I
J
U
S
T
A
J
U
P
O
V
A
S
O
K
T
A
V
I
J
U
S
T
A
J
U
P
O
V
A
S

Visos paieškos