Vardas: Olivija

Vardo reikšmė:

oliva „alyvmedis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.10

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkės visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuvės, linksmos, išradingos ir nesugebate nė minutei būti ramios. Šio vardo savininkės mielai priima draugų pagalbą ne vien žodžiais, bet ir pinigais. Neteisingai panaudotos seksualinės energijos pertekliai gali joms sutrikdyti sveikatą ir ištuštinti pinigines. Jos užsigalvojusios, kantrios, pastovios, patikimos, energingos, diplomatiškos ir konservatyvios.

Panašūs vardai:
Olivia, Oliveris, Olivijus


Pavardė: Kolerov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kolesnikov, Kolesnikova, Kolesnikovienė, Kolesnikovas, Kolelienė, Koleinikova, Kolesnik, Kolendo, Kolesovas, Kolečic

Daugiau narių turinčių vardą Olivija

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Olivija Kolerov" morzės abėcėle

---
O
·-··
L
··
I
···-
V
··
I
·---
J
·-
A
-·-
K
---
O
·-··
L
·
E
·-·
R
---
O
···-
V
O
L
I
V
I
J
A
K
O
L
E
R
O
V
O
L
I
V
I
J
A
K
O
L
E
R
O
V

Visos paieškos