Vardas: Olivija

Vardo reikšmė:

oliva „alyvmedis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.10

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkės visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuvės, linksmos, išradingos ir nesugebate nė minutei būti ramios. Šio vardo savininkės mielai priima draugų pagalbą ne vien žodžiais, bet ir pinigais. Neteisingai panaudotos seksualinės energijos pertekliai gali joms sutrikdyti sveikatą ir ištuštinti pinigines. Jos užsigalvojusios, kantrios, pastovios, patikimos, energingos, diplomatiškos ir konservatyvios.

Panašūs vardai:
Olivia, Oliveris, Olivijus


Pavardė: Temnolonskaja

Temnolonskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Temnolonskajaj.

Daugiau narių turinčių vardą Olivija

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Olivija Temnolonskaja" morzės abėcėle

---
O
·-··
L
··
I
···-
V
··
I
·---
J
·-
A
-
T
·
E
--
M
N
---
O
·-··
L
---
O
N
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
O
L
I
V
I
J
A
T
E
M
N
O
L
O
N
S
K
A
J
A
O
L
I
V
I
J
A
T
E
M
N
O
L
O
N
S
K
A
J
A

Visos paieškos