Vardas: Orinta

Vardo reikšmė:

orus „iškilnus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.30

Papildoma informacija:

Tai šaunus vardas. Jums patinka viskas, kas puiku, ir Jūs pačios nestokojate linksmo būdo. Neretai ir pačios išoriškai itin patrauklios, seksualios, retkarčiais ir išdidžios, itin daug dėmesio skiriate savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jūs pritariate laikmečiui, madoms, esate veiklios, stengiatės atsiskleisti menui. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs puikios politinės strategės, karščiausių ir uždegančių kalbų autorės, naujų idėjų generatorės.

Panašūs vardai:
Orintas, Orisa


Pavardė: Pravilonienė

Pravilonienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Pravilonis.

Daugiau narių turinčių vardą Orinta

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Orinta Pravilonienė" morzės abėcėle

---
O
·-·
R
··
I
N
-
T
·-
A
·--·
P
·-·
R
·-
A
···-
V
··
I
·-··
L
---
O
N
··
I
·
E
N
·
E
O
R
I
N
T
A
P
R
A
V
I
L
O
N
I
E
N
E
O
R
I
N
T
A
P
R
A
V
I
L
O
N
I
E
N
E

Visos paieškos