Vardas: Patrikas

Vardo reikšmė:

Patricijus, lotynų: patricius „kilmingasis“

Vardo kilmė:

airių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.17

Papildoma informacija:

Jūsų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šio vardo turėtojams viskas sekasi, todėl reikia būti atidiems su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių. Tačiau dauguma Jūsų kažkokiu būdu disponuojate pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučiate, nes Jums dažniausiai pasiseka būti santuokoje su pasiturinčiomis partnerėmis. Jūs puikūs politiniai strategai, karščiausių ir uždegančių kalbų autoriai, naujų idėjų generatoriai.

Panašūs vardai:
Patricijus, Patrimpas, Patris, Patricija, Patricia, Patric


Pavardė: Dimontas

Dimontas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Dimontienė (ištekėjusi) ir Dimontaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Patrikas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Patrikas Dimontas" morzės abėcėle

·--·
P
·-
A
-
T
·-·
R
··
I
-·-
K
·-
A
···
S
-··
D
··
I
--
M
---
O
N
-
T
·-
A
···
S
P
A
T
R
I
K
A
S
D
I
M
O
N
T
A
S
P
A
T
R
I
K
A
S
D
I
M
O
N
T
A
S

Visos paieškos