Vardas: Patrikas

Vardo reikšmė:

Patricijus, lotynų: patricius „kilmingasis“

Vardo kilmė:

airių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.17

Papildoma informacija:

Jūsų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šio vardo turėtojams viskas sekasi, todėl reikia būti atidiems su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių. Tačiau dauguma Jūsų kažkokiu būdu disponuojate pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučiate, nes Jums dažniausiai pasiseka būti santuokoje su pasiturinčiomis partnerėmis. Jūs puikūs politiniai strategai, karščiausių ir uždegančių kalbų autoriai, naujų idėjų generatoriai.

Panašūs vardai:
Patricijus, Patrimpas, Patris, Patricija, Patricia, Patric


Pavardė: Voverys

Voverys – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Voverienė (ištekėjusi) ir Voveraitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Voveris, Voverienė, Voverytė, Voveraitytė, Voveryte, Voveraitis, Voveraitienė, Voveriūnaitė, Voversienė

Daugiau narių turinčių vardą Patrikas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Patrikas Voverys" morzės abėcėle

·--·
P
·-
A
-
T
·-·
R
··
I
-·-
K
·-
A
···
S
···-
V
---
O
···-
V
·
E
·-·
R
-·--
Y
···
S
P
A
T
R
I
K
A
S
V
O
V
E
R
Y
S
P
A
T
R
I
K
A
S
V
O
V
E
R
Y
S

Visos paieškos