Vardas: Pelagijus

Vardo reikšmė:

„jūrų, jūrinis“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.12

Papildoma informacija:

Šis vyras gali būti labai intelektualus ir domėtis bet kuo, tačiau viskas, kas susiję su paslaptimis, senove ir menu, jį gali traukti labiausiai. Be to, jam ypač gali sektis mechanikos ir elektronikos srityse. Šio vardo turėtojai turtus kraunasi rizikuodami finansinėmis akcijomis ir įkyriomis avantiūromis. Netgi patyrę pralaimėjimą, tokie žmonės sugeba vėl atkurti save. Pavojaus minutėmis jų fizinės jėgos labai padidėja.

Panašūs vardai:
Pelagija


Pavardė: Seniut

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Seniūnas, Senkus, Senna, Senkiene, Senkutė, Senavaityte, Senkuviene, Senkeviciute, Senkevicius, Senkuvienė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Pelagijus Seniut" morzės abėcėle

·--·
P
·
E
·-··
L
·-
A
--·
G
··
I
·---
J
··-
U
···
S
···
S
·
E
N
··
I
··-
U
-
T
P
E
L
A
G
I
J
U
S
S
E
N
I
U
T
P
E
L
A
G
I
J
U
S
S
E
N
I
U
T

Visos paieškos