Vardas: Polikarpas

Vardo reikšmė:

„vaisingas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.03

Papildoma informacija:

Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai Jūs tikrai genialus. Nuo gimimo Jums būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslus visur: laiko atžvilgiu, matinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja Jus. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už jį specialisto nerasi. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį.


Pavardė: Asiamolov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Asiamolova

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Polikarpas Asiamolov" morzės abėcėle

·--·
P
---
O
·-··
L
··
I
-·-
K
·-
A
·-·
R
·--·
P
·-
A
···
S
·-
A
···
S
··
I
·-
A
--
M
---
O
·-··
L
---
O
···-
V
P
O
L
I
K
A
R
P
A
S
A
S
I
A
M
O
L
O
V
P
O
L
I
K
A
R
P
A
S
A
S
I
A
M
O
L
O
V

Visos paieškos