Vardas: Protenė

Vardo reikšmė:

prot- „nutarimas“ + -en-

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.31

Papildoma informacija:

Galima teigti, kad jose vyrauja du skirtingi būdai, kurie pasireiškia permainingai. Labai impulsyvios, nervingos, įsitempusios, siekia nuolat pagerinti savo padėtį (tačiau ne visada supranta, kaip tai pasiekti). Geros matematikės; politikoje jos agitatorės ir demagogės, dažniausiai – tarpininkės, tačiau kartais joms pavyksta ir kūrimas.

Panašūs vardai:
Protenis


Pavardė: Gavrilovskienė

Gavrilovskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gavrilovskas.

Panašios pavardės:
Gavrilovskis

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Protenė Gavrilovskienė" morzės abėcėle

·--·
P
·-·
R
---
O
-
T
·
E
N
·
E
--·
G
·-
A
···-
V
·-·
R
··
I
·-··
L
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
P
R
O
T
E
N
E
G
A
V
R
I
L
O
V
S
K
I
E
N
E
P
R
O
T
E
N
E
G
A
V
R
I
L
O
V
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos