Vardas: Protenė

Vardo reikšmė:

prot- „nutarimas“ + -en-

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.31

Papildoma informacija:

Galima teigti, kad jose vyrauja du skirtingi būdai, kurie pasireiškia permainingai. Labai impulsyvios, nervingos, įsitempusios, siekia nuolat pagerinti savo padėtį (tačiau ne visada supranta, kaip tai pasiekti). Geros matematikės; politikoje jos agitatorės ir demagogės, dažniausiai – tarpininkės, tačiau kartais joms pavyksta ir kūrimas.

Panašūs vardai:
Protenis


Pavardė: Veblauskienė

Veblauskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Veblauskas.

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Protenė Veblauskienė" morzės abėcėle

·--·
P
·-·
R
---
O
-
T
·
E
N
·
E
···-
V
·
E
-···
B
·-··
L
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
P
R
O
T
E
N
E
V
E
B
L
A
U
S
K
I
E
N
E
P
R
O
T
E
N
E
V
E
B
L
A
U
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos