Vardas: Radys

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Radminas, Radvinas ar Radvilas – rad- (rado)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.17

Papildoma informacija:

Jūs labai stiprus, valingas, kartais tiesiog nesuvaldomo charakterio, kuris pasireiškia visose gyvenimo sferose, taip pat ir su moterimis. Norėdami pasiekti savo, Jūs naudojate įvairius būdus, sugebate būti klastingi ir apgaunantys, dažnai tokiu elgesiu susikuriate sau sunkumų ten, kur jų nėra.


Pavardė: Gerdvila

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Gerdvilienė, Gerdvilis, Gerdvainis, Gerdvilaitė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Radys Gerdvila" morzės abėcėle

·-·
R
·-
A
-··
D
-·--
Y
···
S
--·
G
·
E
·-·
R
-··
D
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
R
A
D
Y
S
G
E
R
D
V
I
L
A
R
A
D
Y
S
G
E
R
D
V
I
L
A

Visos paieškos