Vardas: Raimonda

Vardo reikšmė:

iš germanų Raimundas: „lemties gynėjas“

Vardo kilmė:

prancūzų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.13

Papildoma informacija:

Šių vardų turėtojų pagrindiniai trūkumai: naivumas, nepastovumas, neambicingumas, lengvabūdiškumas, nemokėjimas užbaigti užsibrėžto tikslo, įpratimas „keisti arklius pirmoje stotelėje”. Bet labai meilios su vaikais – savais ir svetimais, tačiau su pastaraisiais tai daro be perdėto sentimentalumo. Vaikai joms – tas pats, kas ir suaugusieji, tiktai laimingi vaikai savyje sukaupia daugiau džiaugsmo, tikėjimo laiminga ateitimi. Todėl jos vaikus laiko tikrais savo draugais.

Panašūs vardai:
Raimondas, Raimodas, Raimona, Raimoda, Raimond, Raimontas


Pavardė: Dadelienė

Dadelienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Dadelis.

Daugiau narių turinčių vardą Raimonda

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Raimonda Dadelienė" morzės abėcėle

·-·
R
·-
A
··
I
--
M
---
O
N
-··
D
·-
A
-··
D
·-
A
-··
D
·
E
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
R
A
I
M
O
N
D
A
D
A
D
E
L
I
E
N
E
R
A
I
M
O
N
D
A
D
A
D
E
L
I
E
N
E

Visos paieškos