Vardas: Raimondas

Vardo reikšmė:

iš germanų Raimundas: „lemties gynėjas“

Vardo kilmė:

prancūzų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.23

Papildoma informacija:

Šių vardų turėtojų pagrindiniai trūkumai: naivumas, nepastovumas, neambicingumas, lengvabūdiškumas, nemokėjimas užbaigti užsibrėžto tikslo, įpratimas „keisti arklius pirmoje stotelėje”. Bet labai meilūs su vaikais – savais ir svetimais, tačiau su pastaraisiais tai daro be perdėto sentimentalumo. Vaikai jiems – tas pats, kas ir suaugusieji, tiktai laimingi vaikai savyje sukaupia daugiau džiaugsmo, tikėjimo laiminga ateitimi. Todėl jie vaikus laiko tikrais savo draugais.

Panašūs vardai:
Raimonda, Raimona, Raimond, Raimontas


Pavardė: Dorofejev

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Dorofejeva, Dorofejus

Daugiau narių turinčių vardą Raimondas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Raimondas Dorofejev" morzės abėcėle

·-·
R
·-
A
··
I
--
M
---
O
N
-··
D
·-
A
···
S
-··
D
---
O
·-·
R
---
O
··-·
F
·
E
·---
J
·
E
···-
V
R
A
I
M
O
N
D
A
S
D
O
R
O
F
E
J
E
V
R
A
I
M
O
N
D
A
S
D
O
R
O
F
E
J
E
V

Visos paieškos