Vardas: Ramantė

Vardo reikšmė:

ra- (ramus) + mant- (mantus „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.12

Papildoma informacija:

Jūs pakankamai inteligentiškos, nors nesate ypač lankstaus mąstymo. Jūsų protas visada paslėptas po emocijų audrų debesimis. Sugebate paversti savo emocijas žodžiais. Jumyse susimaišęs įdomaus jausmingumo, kuklumo ir valios nugalėti kokteilis. Žmonės dažnai prisimena raminančią ir dvasią gydančią Jūsų bendriją.

Panašūs vardai:
Ramantas, Ramas, Ramazanas, Ramanas, Rama, Ramalda


Pavardė: Jokimienė

Informacija ruošiama...

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Ramantė Jokimienė" morzės abėcėle

·-·
R
·-
A
--
M
·-
A
N
-
T
·
E
·---
J
---
O
-·-
K
··
I
--
M
··
I
·
E
N
·
E
R
A
M
A
N
T
E
J
O
K
I
M
I
E
N
E
R
A
M
A
N
T
E
J
O
K
I
M
I
E
N
E

Visos paieškos